Junior Könyvvizságló

A Niveus Consulting Group elsősorban közép- és nagyvállalatok számára nyújt adótanácsadási, transzferárazási, tranzakciós tanácsadási, jogi, könyvvizsgálati, valamint komplett könyvelési és bérszámfejtési szolgáltatást. Több mint 7 éve tagja vagyunk egy független könyvvizsgáló, könyvelő és adótanácsadó cégeket tömörítő nemzetközi hálózatnak, a DFK International-nek, ami a világ 90 országában több, mint 200 tagvállalattal van jelen.

Büszkék vagyunk rá, hogy magyar alapítású, magyar tulajdonban lévő cégként a Niveus több, mint 16 éve jelen van a piacon, jelenleg több mint 50 fős csapattal közel 600 ügyfelet kiszolgálva. A munkában szeretjük a nagyvállalati profizmust, ami laza, jókedélyű légkörrel és rugalmassággal párosul. Ha egy fiatal csapat tagjaként komplex rálátást szeretnél szerezni a szakterületedre és szívesen kibontakoznál, Téged is várunk!

Cégünk folyamatos bővülése miatt az alábbi munkakörbe keressük új kollégánkat:

JUNIOR KÖNYVVIZSGÁLÓ

Legfőbb feladatod könyvvizsgálati munkák végrehajtásában való aktív közreműködés lesz.

Várható kezdési dátum:

  • szeptember hónap

Feladatok

  • Különféle ágazatokban tevékenykedő ügyfeleink magyar és nemzetközi könyvvizsgálati sztenderdek szerinti feladatainak végrehajtásában való aktív közreműködés
  • Folyamatok felmérése, megismerése és dokumentálása
  • Készlet leltárak ellenőrzése
  • Hazai és nemzetközi vállalatok szolgáltatásainak és folyamatainak megismerése
  • Ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás online és személyesen
  • Könyvvizsgálathoz kapcsolódó gyárlátogatáson való részvétel
  • Speciális vizsgálatokban való közreműködés (átalakulások, átvilágítások)

Elvárások

Olyan munkatársat keresünk, akit motivál, hogy több iparágat, céget, ezek számviteli, pénzügyi folyamatait megismerheti, beleláthat a stratégiai céljaik mellett az operatív működésükbe is. Mindemellett szeretné elmélyíteni a számviteli tudását a magyar és a nemzetközi számviteli sztenderdekben, ellenőrzési módszertanban.

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Stabil számviteli alaptudás
  • Analitikus gondolkodás, precizitás
  • Angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Word és Excel használat

Előnyt jelent

  • Német nyelv ismerete
  • Könyvvizsgálati vagy egyéb területen szerzett tapasztalat pl. szakmai gyakorlat
  • Tízujjas vakírás

Amit kínálunk

  • A szakmai fejlődést segítő tréningek és mentorálás
  • Jó hangulatú csapat és jól szervezett munkavégzés
  • Színvonalas új iroda Buda központi részén
  • Work-life balance biztosítása
  • Rendszeres teljesítményértékelés
  • Izgalmas szakmai kihívások, projektek, értékteremtő feladatok
  • Versenyképes bérezés
  • Home-office
  • Tetszőlegesen felhasználható éves tréning-költségkeret

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzod az career@niveus.hu  email címre.

Kérdése van?
Forduljon bizalommal szakértő kollégánkhoz:

Bodó Sándor

Üzletágvezető - Könyvvizsgálat

Pályázat küldése

Álláslehetőség megosztása:

Kapcsolat

+36 30 861 4009

Köszönjük üzenetét!

Kollégáink hamarosan felveszik önnel a kapcsolatot!