Senior könyvelő

Új munkatársunk legfőbb feladata „külsős főkönyvelői szemmel” megszervezni és napi szinten menedzselni a szolgáltatásokat ügyfeleink számára (könyvelés, adóbevallások, riportok készítése, és adótanácsadó, jogi csapattal szoros együttműködés), továbbá erős tanácsadói szemlélettel támogatni az ügyfél vállalatok munkáját.

A legnagyobb szakmai kihívás, hogy nincs igazán két egyforma ügyfél, mindig gondolkodni kell, illetve a munkák közben is folyamatosan merülnek fel váratlan kihívások, amiket talpraesetten kell megoldani, ráadásul gyakran időnyomás alatt.

Ez a munkakör különösen ideális lehet kisgyermekek anyukák számára is, akik már nem tudják vállalni a multicéges tempót, de szakmailag szeretnének továbbra is magas szintű munkát ellátni, nemzetközi cégeknek dolgozni, továbbá szakmailag folyamatosan fejlődni.

Feladatok

  • Ügyfeleink könyvelésének megszervezése és napi szintű menedzselése
  • Könyvelők munkájának irányítása és ellenőrzése
  • Adó- és egyéb bevallások készítése/ellenőrzése
  • Beszámolók, riportok, pénzügyi, illetve az ügyfél által elvárt egyéb kimutatások és jelentések készítése/ellenőrzése
  • Junior kollégák szakmai mentorálása
  • Ügyfél képviselet könyvvizsgálat, adóvizsgálat során
  • Napi szintű szóbeli és írásbeli kapcsolattartás ügyfeleinkkel - adott esetben angol nyelven

Elvárások

Ez a munkakör olyan pályázó számára ideális, aki legalább 5 éves vállalati számviteli tapasztalattal, analitikus gondolkodással, és rendszerszemlélettel rendelkezik, továbbá rendkívül motiválja, hogy nálunk a legkülönfélébb iparágból származó cégek működését lehet mélyebben megismerni, mindemellett a work-life balance-t is meg tudja tartani.

  • Felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség
  • Minimum 5-7 év vállalati oldalon könyvelés vagy könyvvizsgálat területén szerzett tapasztalat
  • Big 4 cégnél szerzett tapasztalat vagy IFRS, US GAAP ismerete előnyt jelent
  • Valamilyen ERP rendszer ismerete
  • Magabiztos számviteli tudás
  • Magabiztos angol nyelvtudás (ügyfeleink több, mint fele külföldi vállalat)

Amit kínálunk:

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt nemzetközi szintű elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe hosszú távú biztos szakmai karriert, és családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát ajánlunk.

  • Work-life balance biztosítása (rugalmas munkaidő, home office, akár 6 órás munkavégzés), ami kisgyermekes anyukák számára is ideális lehet
  • Jófej csapat és jól szervezett munkavégzés
  • Színvonalas iroda Buda központi részén
  • Rendszeres teljesítményértékelés
  • Izgalmas szakmai kihívások, projektek, értékteremtő feladatok
  • Versenyképes bérezés

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr
  • Pénzügyi, Számviteli vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 2. kerület

Amennyiben képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk pályázatát (fénykép, magyar nyelvű önéletrajz) az alábbi „Pályázat Küldése” gombra kattintva, a tárgy mezőben „Senior könyvelő”-ként megjelölve.

A motivációs levelét az e-mail szöveges részébe írja (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszolja meg benne:

  1. Miért szeretne a Niveus-nál dolgozni, mi az, ami megfogta a hirdetésünkben?
  2. Milyen eredményekre a legbüszkébb eddigi szakmai pályafutásából?
  3. Mi az, ami igazán motiválja?
  4. Mit vár el egy munkáltatótól ahhoz, hogy hosszú távon ott dolgozzon?
  5. Végül, nekünk miért lenne jó önnel dolgozni?

Kérdése van?
Forduljon bizalommal szakértő kollégánkhoz:

Pankasz Melinda

Partner – Könyvelés és Bérügyvitel

Pályázat küldése