Senior könyvelő

A Niveus Consulting Group elsősorban közép- és nagyvállalatok számára nyújt adótanácsadási, transzferárazási, tranzakciós tanácsadási, jogi, könyvvizsgálati, valamint komplett könyvelési és bérszámfejtési szolgáltatást. Több mint 6 éve tagja vagyunk egy független könyvvizsgáló, könyvelő és adótanácsadó cégeket tömörítő nemzetközi hálózatnak, a DFK International-nek, ami a világ 90 országában több, mint 200 tagvállalattal van jelen.

Büszkék vagyunk rá, hogy magyar alapítású, magyar tulajdonban lévő cégként a Niveus több, mint 15 éve jelen van a piacon, jelenleg közel 50 fős csapattal évente közel 500 Ügyfelet kiszolgálva. A munkában szeretjük a nagyvállalati profizmust, ami laza, jókedélyű légkörrel és rugalmassággal párosul. Ha egy fiatal csapat tagjaként komplex rálátást szeretnél szerezni a szakterületedre és szívesen kibontakoznál, Téged is várunk!

Cégünk folyamatos bővülése miatt az alábbi munkakörbe keressük új kollégánkat:

Senior Könyvelő

Feladatok

  • Ügyfeleink könyvelésének megszervezése, és napi szintű menedzselése
  • Junior kollegák munkájának irányítása, ellenőrzése, és szakmai mentorálása
  • Adó- és egyéb bevallások készítése/ellenőrzése
  • Beszámolók, riportok, pénzügyi, illetve az ügyfél által elvárt egyéb kimutatások és jelentések készítése/ellenőrzése
  • Ügyfél könyvvizsgálatának, adóvizsgálatának támogatása
  • Napi szintű szóbeli és írásbeli kapcsolattartás ügyfeleinkkel - adott esetben angol nyelven

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Minimum 3 év vállalati oldalon, könyvelés vagy könyvvizsgálat területén szerzett tapasztalat
  • Magabiztos és naprakész számviteli, adózási ismeretek

Előny

  • Junior kollégák munkájának irányításában és ellenőrzésében, szakmai mentorálásában szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás (ügyfeleink több, mint fele külföldi vállalat)
  • IFRS, US GAAP szerinti könyvelési gyakorlat ismerete
  • Valamilyen ERP rendszer használatában szerzett ismeret

Amit kínálunk

  • Kiemelt nemzetközi, valamint kis-és középvállalati ügyfélkör
  • Work-life balance biztosítása (rugalmas munkaidő, hibrid munkavégzési lehetőség)
  • Fiatal és jó hangulatú csapat, jól szervezett munkavégzés
  • Színvonalas iroda Buda központi részén
  • Izgalmas szakmai kihívások, projektek, értékteremtő feladatok
  • Versenyképes bérezés

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzod az career@niveus.hu email címre.

Felhívjuk egyúttal a figyelmet, hogy az önéletrajzok kapcsán kezelt személyes adatokra vonatkozó adatkezelési tájékoztatót a Niveus Tax Services Kft. - NIVEUS Consulting Group oldalon találják. Az önéletrajza átadásával kijelenti, hogy az álláspályázat kapcsán kezelt személyes adatokra vonatkozó adatkezelési tájékoztatást elolvasta, az abban foglaltakat megértette és az adatok kezeléséhez hozzájárul. Ha az adataival kapcsolatban bármilyen kérdése lenne, kérjük, írjon nekünk az office@niveus.hu címre.

Kérdése van?
Forduljon bizalommal szakértő kollégánkhoz:

Horváth Zsófia

Üzletágvezető - Könyvelés és Bérügyvitel

Pályázat küldése

Álláslehetőség megosztása:

Kapcsolat

+36 30 861 4009

Köszönjük üzenetét!

Kollégáink hamarosan felveszik önnel a kapcsolatot!