Senior könyvelő

A Niveus Consulting Group www.niveus.hu külföldi és hazai középvállalatok számára nyújt komplett könyvelési szolgáltatást. A nagy nemzetközi tanácsadó cégekre jellemző professzionalizmus és munkamódszerek (többek között teljesen digitalizált/papírmentes iroda, IFRS/US GAAP szerinti költséghelyes könyvelés és riportolás) együtt vannak jelen a kisvállalatoknál megszokott baráti, nyugodt légkörrel. Fontos megjegyezni, hogy évek óta nagy hangsúlyt fektetünk a work-life balance-re, a rugalmas munkavégzésre, és úgy látjuk, hogy ez vonzó dolog a munkatársaink számára, valószínűleg ezért is van több családos, ugyanakkor sok fiatal kollégánk is.

4 éve tagja vagyunk egy független könyvvizsgáló, könyvelő és adótanácsadó cégeket tömörítő nemzetközi hálózatnak (DFK International), ami a világ 90 országában több mint 200 tagvállalattal van jelen. Ebből kifolyólag időnként részt veszünk nemzetközi projektekben, illetve ha valamelyik ügyfelünknek több országot érintő problémája merül fel, akkor a társirodákon keresztül tudunk támogatást nyújtani.

Cégünk folyamatos fejlődése miatt könyvelő csapatunkban tervezünk bővülést.

Feladatok

  • Ügyfeleink könyvelésének megszervezése, és napi szintű menedzselése
  • Junior kollegák munkájának irányítása, ellenőrzése, és szakmai mentorálása
  • Adó- és egyéb bevallások készítése/ellenőrzése
  • Beszámolók, riportok, pénzügyi, illetve az ügyfél által elvárt egyéb kimutatások és jelentések készítése/ellenőrzése
  • Ügyfél könyvvizsgálatának, adóvizsgálatának támogatása
  • Napi szintű szóbeli és írásbeli kapcsolattartás ügyfeleinkkel - adott esetben angol nyelven

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Minimum 3 év vállalati oldalon, könyvelés vagy könyvvizsgálat területén szerzett tapasztalat
  • Magabiztos számviteli tudás

Előny

  • Junior kollégák munkájának irányításában és ellenőrzésében, szakmai mentorálásában szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás (ügyfeleink több, mint fele külföldi vállalat)
  • IFRS, US GAAP szerinti könyvelési gyakorlat
  • Valamilyen ERP rendszer használatában szerzett ismeret

Amit kínálunk

Olyan munkatársat keresünk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt nemzetközi szintű elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe hosszú távú biztos szakmai karriert, és családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát ajánlunk.

  • Work-life balance biztosítása (rugalmas munkaidő, home office lehetőség, akár 6 órás munkavégzés)
  • Fiatalos csapat, jó hangulatú munkavégzés
  • Színvonalas iroda Buda központi részén
  • Izgalmas szakmai kihívások, projektek, értékteremtő feladatok
  • Versenyképes bérezés

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi „Pályázat küldése” gombra kattintva, a tárgy mezőben „Könyvelő/senior könyvelő”-ként megjelölve.

Pozíció területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés / Pénzügyi, Számviteli vezető
  • Pénzügy, Könyvelés / Könyvvizsgáló, Belsőellenőr
  • Pénzügy, Könyvelés / Könyvelés

Munkavégzés helye:

Budapest, 2. kerület

Felhívjuk egyúttal a figyelmet, hogy az önéletrajzok kapcsán kezelt személyes adatokra vonatkozó adatkezelési tájékoztatót a http://ncgtps.hu/letoltesek oldalon találják. Az önéletrajza átadásával kijelenti, hogy az álláspályázat kapcsán kezelt személyes adatokra vonatkozó adatkezelési tájékoztatást elolvasta, az abban foglaltakat megértette és az adatok kezeléséhez hozzájárul. Ha az adataival kapcsolatban bármilyen kérdése lenne, kérjük, írjon nekünk az office@niveus.hu címre.

Kérdése van?
Forduljon bizalommal szakértő kollégánkhoz:

Horváth Zsófia

Üzletágvezető - Könyvelés és Bérügyvitel

Pályázat küldése

Álláslehetőség megosztása:

Kapcsolat

+36 30 861 4009

Köszönjük üzenetét!

Kollégáink hamarosan felveszik önnel a kapcsolatot!