Senior Bérszámfejtő

A Niveus Consulting Group elsősorban közép- és nagyvállalatok számára nyújt adótanácsadási, transzferárazási, tranzakciós tanácsadási, jogi, könyvvizsgálati, valamint komplett könyvelési és bérszámfejtési szolgáltatást. Több mint 6 éve tagja vagyunk egy független könyvvizsgáló, könyvelő és adótanácsadó cégeket tömörítő nemzetközi hálózatnak, a DFK International-nek, ami a világ 90 országában több, mint 200 tagvállalattal van jelen.

Büszkék vagyunk rá, hogy magyar alapítású, magyar tulajdonban lévő cégként a Niveus több, mint 15 éve jelen van a piacon, jelenleg közel 50 fős csapattal évente közel 500 Ügyfelet kiszolgálva. A munkában szeretjük a nagyvállalati profizmust, ami laza, jókedélyű légkörrel és rugalmassággal párosul. Ha egy fiatal csapat tagjaként komplex rálátást szeretnél szerezni a szakterületedre és szívesen kibontakoznál, Téged is várunk!

Cégünk folyamatos bővülése miatt az alábbi munkakörbe keressük új kollégánkat:

Senior bérszámfejtő munkatárs

Új munkatársunk legfőbb feladata ügyfeleink bérszámfejtési feladatainak teljes körű ellátása, TB ügyintézés, valamint ügyfelekkel történő kapcsolattartás.

Feladatok:

  • Teljes körű bérszámfejtés és TB ügyintézés
  • Munkaügyi adminisztráció (beleértve a be- és kilépő munkavállalókkal kapcsolatos feladatokat)
  • Adó- és járulékbevallások, elszámolások elkészítése
  • Cafetéria rendszer működtetése
  • Munkaügyi nyilvántartások naprakész vezetése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, valamint bér-, és TB ügyintézői képesítés
  • Széleskörű szakmai, munkaügyi tapasztalat
  • Adózási és társadalombiztosítási szabályok naprakész ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Magabiztos Excel használat
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Junior kollégák munkájának irányításában és ellenőrzésében, szakmai mentorálásában szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Kulcs-Bér és/vagy NEXON bérprogram ismerete

Amit kínálunk:

  • Erős szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatal és jó hangulatú csapat, jól szervezett munkavégzés
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Színvonalas iroda Buda központi részén

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzod az career@niveus.hu email címre.

Felhívjuk a figyelmet, hogy az önéletrajzok kapcsán kezelt személyes adatokra vonatkozó adatkezelési tájékoztatót a http://ncgtps.hu/letoltesek oldalon találod. Az önéletrajzod átadásával kijelented, hogy az álláspályázat kapcsán kezelt személyes adatokra vonatkozó adatkezelési tájékoztatást elolvastad, az abban foglaltakat megértetted és az adatok kezeléséhez hozzájárulsz. Ha az adataiddal kapcsolatban bármilyen kérdésed lenne, kérjük, írj nekünk az office@niveus.hu címre.

Kérdése van?
Forduljon bizalommal szakértő kollégánkhoz:

Horváth Zsófia

Üzletágvezető - Könyvelés és Bérügyvitel

Pályázat küldése

Álláslehetőség megosztása:

Kapcsolat

+36 30 861 4009

Köszönjük üzenetét!

Kollégáink hamarosan felveszik önnel a kapcsolatot!