Junior Adótanácsadó

A Niveus Consulting Group elsősorban közép- és nagyvállalatok számára nyújt adótanácsadási, transzferárazási, tranzakciós tanácsadási, jogi, könyvvizsgálati, valamint komplett könyvelési és bérszámfejtési szolgáltatást. Több mint 6 éve tagja vagyunk egy független könyvvizsgáló, könyvelő és adótanácsadó cégeket tömörítő nemzetközi hálózatnak, a DFK International-nek, ami a világ 90 országában több, mint 200 tagvállalattal van jelen.

Büszkék vagyunk rá, hogy magyar alapítású, magyar tulajdonban lévő cégként a Niveus több, mint 15 éve jelen van a piacon, jelenleg közel 50 fős csapattal évente közel 500 ügyfelet kiszolgálva. A munkában szeretjük a nagyvállalati profizmust, ami laza, jókedélyű légkörrel és rugalmassággal párosul. Ha egy fiatal csapat tagjaként komplex rálátást szeretnél szerezni a szakterületedre és szívesen kibontakoznál, Téged is várunk!

Cégünk folyamatos bővülése miatt az alábbi munkakörbe keressük új kollégánkat:

JUNIOR ADÓTANÁCSADÓ

Legfőbb feladatod adótanácsadói vélemények elkészítése lesz. A legnagyobb szakmai kihívás a jogszabályi környezet folyamatos változása, illetve az az, hogy nincs igazán két egyforma projekt és a munkák közben is folyamatosan merülnek fel váratlan kihívások, amiket talpraesetten kell megoldani.

Feladatok

  • A adótanácsadás tárgyát képező kérdések jogszabályi hátterének és szakirodalmának kutatása, elemzése
  • Részvétel a tanácsadó vélemények, adóoptimalizálási lehetőségek, új adóhatékony struktúrák kialakításában
  • Az írásbeli tanácsok tervezetének elkészítése
  • Az ügyfél által kért adókalkulációk, adóbevallások elkészítése, számlák kiállítása, adatszolgáltatások teljesítése
  • Részvétel az ügyféllel történő (online) megbeszéléseken és feljegyzések készítése
  • A szakmai tudás folyamatos fejlesztése, részvétel a belső tréningeken és a javasolt vagy választott külső képzéseken

Elvárások

Ez a munkakör akkor ideális számodra, ha jó szövegértelmezési és szövegalkotási képességekkel bírsz, emellett analitikus gondolkodással, és rendszerszemlélettel rendelkezel, továbbá rendkívül motivál, hogy nálunk a legkülönfélébb adózási területeket ismerheted meg mélyebben, amiből idővel komolyabb gazdasági / üzleti tudásanyagot halmozhatsz fel.

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (pénzügy / számvitel / adózás előny)
  • Jó fogalmazási készség
  • Analitikus gondolkodás, precizitás
  • Rugalmasság, gyors alkalmazkodás a változásokhoz
  • Magabiztos számviteli ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Word és Excel használat

Amit kínálunk

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt nemzetközi szintű elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe hosszú távú biztos szakmai karriert, és családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát ajánlunk.

  • A szakmai fejlődést segítő tréning és mentoring rendszer
  • Jó hangulatú csapat és jól szervezett munkavégzés
  • Színvonalas iroda Buda központi részén
  • Work-life balance biztosítása
  • Home-office
  • Rendszeres teljesítményértékelés
  • Izgalmas szakmai kihívások, projektek, értékteremtő feladatok
  • Versenyképes bérezés
  • Home-office juttatás
  • Tetszőlegesen felhasználható éves tréning-költségkeret

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzod az career@niveus.hu  email címre.

Felhívjuk a figyelmet, hogy az önéletrajzok kapcsán kezelt személyes adatokra vonatkozó adatkezelési tájékoztatót a Niveus Tax Services Kft. - NIVEUS Consulting Group oldalon találod. Az önéletrajzod átadásával kijelented, hogy az álláspályázat kapcsán kezelt személyes adatokra vonatkozó adatkezelési tájékoztatást elolvastad, az abban foglaltakat megértetted és az adatok kezeléséhez hozzájárulsz. Ha az adataiddal kapcsolatban bármilyen kérdésed lenne, kérjük, írj nekünk az office@niveus.hu címre.

Kérdése van?
Forduljon bizalommal szakértő kollégánkhoz:

Antretter Erzsébet

Üzletágvezető – Adótanácsadás

Pályázat küldése

Álláslehetőség megosztása:

Kapcsolat

+36 30 861 4009

Köszönjük üzenetét!

Kollégáink hamarosan felveszik önnel a kapcsolatot!