Junior Könyvelő

A Niveus Consulting Group elsősorban közép- és nagyvállalatok számára nyújt adótanácsadási, transzferárazási, tranzakciós tanácsadási, jogi, könyvvizsgálati, valamint komplett könyvelési és bérszámfejtési szolgáltatást. Több mint 6 éve tagja vagyunk egy független könyvvizsgáló, könyvelő és adótanácsadó cégeket tömörítő nemzetközi hálózatnak, a DFK International-nek, ami a világ 90 országában több, mint 200 tagvállalattal van jelen.

Büszkék vagyunk rá, hogy magyar alapítású, magyar tulajdonban lévő cégként a Niveus több, mint 15 éve jelen van a piacon, jelenleg közel 50 fős csapattal évente közel 500 Ügyfelet kiszolgálva. A munkában szeretjük a nagyvállalati profizmust, ami laza, jókedélyű légkörrel és rugalmassággal párosul. Ha egy fiatal csapat tagjaként komplex rálátást szeretnél szerezni a szakterületedre és szívesen kibontakoznál, Téged is várunk!

Cégünk folyamatos bővülése miatt az alábbi munkakörbe keressük új kollégánkat:

JUNIOR KÖNYVELŐ

A legnagyobb szakmai kihívás az, hogy nincs igazán két egyforma ügyfél, illetve a munkák közben is folyamatosan merülnek fel váratlan kihívások, amiket talpraesetten kell megoldani.

Feladatok:

  • Gazdasági társaságok bizonylatainak könyvelése
  • Adóbevallások előkészítése szenior útmutatás alapján
  • Részvétel riportok készítésében
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:

Ez a munkakör akkor ideális számodra, ha motivál, hogy nálunk a legkülönfélébb iparágból származó cégek működését ismerheted meg mélyebben, amiből idővel komolyabb tudásanyagot halmozhatsz fel.

  • Szakirányú végzettség (min.középfokú) vagy folyamatban lévő szakirányú tanulmányok
  • Naprakész számviteli, adózási ismeretek
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Megoldás-fókuszú gondolkodás
  • 0-2 év szakmai tapasztalat

Előny:

  • Angol nyelvtudás és MS Office használat
  • Könyvelőirodában szerzett tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői bizonyítvány
  • Releváns szakmai gyakorlat
  • Felsőfokú végzettség (pénzügy / számvitel)

Amit kínálunk:

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt magas szintű elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe hosszú távú biztos szakmai karriert, és családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát ajánlunk.

  • Kiemelt nemzetközi, valamint kis-és középvállalati ügyfélkör
  • A szakmai fejlődést segítő tréning és mentoring rendszer
  • Színvonalas új iroda Buda központi részén
  • Work-life balance biztosítása
  • Versenyképes bérezés
  • Hibrid munkavégzési lehetőség
  • Rendszeres teljesítményértékelés
  • Home-office juttatás
  • Tetszőlegesen felhasználható éves tréning-költségkeret

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzod az career@niveus.hu  email címre.

Felhívjuk egyúttal a figyelmet, hogy az önéletrajzok kapcsán kezelt személyes adatokra vonatkozó adatkezelési tájékoztatót a Niveus Tax Services Kft. - NIVEUS Consulting Group oldalon találják. Az önéletrajza átadásával kijelenti, hogy az álláspályázat kapcsán kezelt személyes adatokra vonatkozó adatkezelési tájékoztatást elolvasta, az abban foglaltakat megértette és az adatok kezeléséhez hozzájárul. Ha az adataival kapcsolatban bármilyen kérdése lenne, kérjük, írjon nekünk az office@niveus.hu címre.

Kérdése van?
Forduljon bizalommal szakértő kollégánkhoz:

Horváth Zsófia

Üzletágvezető - Könyvelés és Bérügyvitel

Pályázat küldése

Álláslehetőség megosztása:

Kapcsolat

+36 30 861 4009

Köszönjük üzenetét!

Kollégáink hamarosan felveszik önnel a kapcsolatot!