Junior Könyvelő

Új munkatársunk legfőbb feladata ügyfeleink könyvelési anyagának feldolgozása a senior kollégák szakmai útmutatásának megfelelően és felügyelete alatt, valamint szoros együttműködés a többi junior és senior kollégával.

Feladatok:

  • Gazdasági társaságok bizonylatainak könyvelése
  • Adóbevallások készítése
  • Riportok készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:

  • Stabil, naprakész számviteli, adózási ismeretek
  • Pontosság, megbízhatóság, precizitás

Előny:

  • Könyvelőirodában szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Mérlegképes könyvelői bizonyítvány
  • Releváns szakmai gyakorlattal (legalább 2 év)

Amit kínálunk:

  • Kiemelt nemzetközi és nagyvállalati ügyfélkör
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Jól felszerelt, kellemes munkakörnyezet
  • Fiatalos, befogadó munkahelyi légkör
  • Erős szakmai fejlődés egy karrier lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Pozíció területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Munkavégzés helye:

Budapest 2. kerület

Amennyiben képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk pályázatát (fénykép, magyar nyelvű önéletrajz) az alábbi „Pályázat küldése” gombra kattintva, a tárgy mezőben „junior könyvelő”-ként megjelölve.

A motivációs levelét az e-mail szöveges részébe írja (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszolja meg benne:

  1. Miért szeretne a Niveus-nál dolgozni, mi az, ami megfogta a hirdetésünkben?
  2. Milyen eredményekre a legbüszkébb eddigi szakmai pályafutásából?
  3. Mit vár el egy munkáltatótól ahhoz, hogy hosszú távon ott dolgozzon?
  4. Végül, nekünk miért lenne jó önnel dolgozni?

Kérdése van?
Forduljon bizalommal szakértő kollégánkhoz:

Pankasz Melinda

Partner – Könyvelés és Bérügyvitel

Pályázat küldése