Kivégezné az unió a Facebook és az Instagram célzott hirdetéseit?

05/05/2024

Do you have any questions?
Please do not hesitate to contact our expert colleague:

News

A karácsony sem telik adózás nélkül – hogyan kell adót fizetni az ajándékok után?

A karácsonyi időszakban sok cég ajándékoz munkavállalóinak vagy üzleti partnereinek, ám ez nem mindig adómentes – hívja fel a figyelmet a vg.hu-n a Niveus adótanácsadási üzletágának vezetője, Antretter Erzsébet.

Niveus Consulting Group kommentár - 2020.04.22.

Kommentár a 141/2020. (IV. 21.) Korm. rendelethez a veszélyhelyzet idején történő csökkentett munkaidős foglalkoztatásnak a Gazdaságvédelmi Akcióterv keretében történő támogatásáról szóló 105/2020. (IV. 10.) Korm. rendelet módosításához

Niveus hírlevél – 2024. május

Változott a hatóságok álláspontja a május 31-ig megtehető részesedés-bejelentéssel összefüggésben. Pénzügyminisztériumi állásfoglalás a csoportos társasági adóalanyok transzferár kiigazítását érintően. Nem megfelelő az EUB szerint a külföldiek adóvisszatérítésére alkalmazott magyar gyakorlat. Meghosszabbították a GINOP Plusz program keretei között a munkaerőképzési támogatási kérelem benyújtásának határidejét. Csúszik a Golden Visa program. A Niveus Consulting Group meghívott előadóként az energiahatékonysági adókedvezményről tart rövid előadást. Májusi hírlevelünkben ezekkel a témákkal foglalkozunk.

Köszönjük üzenetét!

Kollégáink hamarosan felveszik önnel a kapcsolatot!