Senior könyvelő munkatárs

Közel 30 fős fejlődő, fiatal csapatunkba keresünk „Senior könyvelő” munkatársat, akár azonnali kezdéssel budai irodánkba, az alábbi feladatok ellátására.

Feladatok:

  • Gazdasági társaságok önálló könyvelése
  • Adóbevallások készítése
  • Riportok készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:

  • Stabil, naprakész számviteli, adózási ismeretek
  • Pontosság, megbízhatóság, precizitás
  • Releváns szakmai gyakorlattal (legalább 2 év)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Mérlegképes regisztráció

Előny:

  • Könyvelőirodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelt nemzetközi és nagyvállalati ügyfélkör
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Jól felszerelt, kellemes munkakörnyezet
  • Fiatalos, befogadó munkahelyi légkör
  • Karrier és erős szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Pozíció területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Senior könyvelő, Munkatárs

Munkavégzés helye:

Budapest 2. kerület

Felhívjuk egyúttal a figyelmet, hogy az önéletrajzok kapcsán kezelt személyes adatokra vonatkozó adatkezelési tájékoztatót a http://ncgtps.hu/letoltesek oldalon találják. Az önéletrajza átadásával kijelenti, hogy az álláspályázat kapcsán kezelt személyes adatokra vonatkozó adatkezelési tájékoztatást elolvasta, az abban foglaltakat megértette és az adatok kezeléséhez hozzájárul. Ha az adataival kapcsolatban bármilyen kérdése lenne, kérjük, írjon nekünk az office@niveus.hu címre.

Any question?
Please do not hesitate ton contact our expert colleague:

Zsófia Horváth

Business Manager - Accounting and Payroll Administration

Send application

Álláslehetőség megosztása:

Köszönjük üzenetét!

Kollégáink hamarosan felveszik önnel a kapcsolatot!