Junior tanácsadó / Analyst munkatársat

Dinamikusan fejlődő, piacvezető tanácsadó cégcsoportunk keres tanácsadó / elemző munkatársakat budapesti irodájába.

Feladatok:

  • Adótanácsadói vélemények elkészítése
  • Elemzésekhez szükséges adatháttér összeállítása (adatok feldolgozása, rendszerezése, adatbázisok használata)
  • Eredmény- és költségelemzések készítése
  • Gazdasági (elsősorban transzferárazással összefüggő) tanulmányok / tanácsadói levelek készítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (pénzügy / számvitel előny) vagy folyamatban lévő szakirányú tanulmányok
  • Analitikus gondolkodás, precizitás, jó fogalmazási készség
  • Legalább alapfokú számviteli ismeretek
  • Magabiztos írásbeli angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Word és Excel használat

Amit kínálunk:

  • A szakmai fejlődést segítő tréning és mentoring rendszer
  • Színvonalas munkakörülmények Buda központi részén
  • A munka és magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Rendszeres teljesítményértékelés
  • Izgalmas szakmai kihívások, értékteremtő feladatok

Pozíció területe(i):

  • Pénzügy / Számvitel / Menedzsment
  • Elemző / Tanácsadó
  • Pályakezdő

Munkavégzés helye:

Budapest, 2. kerület

Felhívjuk egyúttal a figyelmet, hogy az önéletrajzok kapcsán kezelt személyes adatokra vonatkozó adatkezelési tájékoztatót a http://ncgtps.hu/letoltesek oldalon találják. Az önéletrajza átadásával kijelenti, hogy az álláspályázat kapcsán kezelt személyes adatokra vonatkozó adatkezelési tájékoztatást elolvasta, az abban foglaltakat megértette és az adatok kezeléséhez hozzájárul. Ha az adataival kapcsolatban bármilyen kérdése lenne, kérjük, írjon nekünk az office@niveus.hu címre.

Any question?
Please do not hesitate ton contact our expert colleague:

Álláslehetőség megosztása:

Köszönjük üzenetét!

Kollégáink hamarosan felveszik önnel a kapcsolatot!