Pénzügyi tanácsadó/elemző munkatárs

Új munkatársunk legfőbb feladata pénzügyi átvilágítások támogatása, amelyek során jelentős historikus adathalmazt kell áttekinteni és az alapján azonosítani esetleges működési kockázatokat.

A munkakör másik eleme a cégértékelésekben történő közreműködés. Ennek során speciális számítási módszereket alkalmazunk, amit a munkához high-level szinten szükséges ismerni, illetve fontos egyfajta üzleti szemlélet is ahhoz, hogy meg lehessen ítélni például, hogy az értékelés tárgyát képező vállalkozásnak mennyire reálisak a jövőbeli tervei / várakozásai (amik a nap végén az értékét is meghatározzák).

A legnagyobb szakmai kihívás, hogy nincs igazán két egyforma projekt, mindig gondolkodni kell, illetve a munkák közben is folyamatosan merülnek fel váratlan kihívások, amiket talpraesetten kell megoldani, ráadásul gyakran időnyomás alatt.

Feladatok

  • Pénzügyi átvilágításokhoz kapcsolódó elemzői és támogató feladatok ellátása
  • Közreműködés üzleti tervek előkészítésében / validálásában
  • Vállalatok és egyéb vagyonelemek értékelésével összefüggő projektekben való részvétel
  • A fenti tevékenységekhez kapcsolódó riportok és prezentációk összeállítása, ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Adott esetben ügyfélkommunikáció

Elvárások

Ez a munkakör olyan ember számára ideális, aki stabil számviteli tudással, analitikus gondolkodással, és rendszerszemlélettel rendelkezik, továbbá rendkívül motiválja, hogy nálunk a legkülönfélébb iparágból származó cégek működését lehet mélyebben megismerni, amiből idővel komolyabb gazdasági / üzleti tudásanyagot halmozhat fel.

  • Felsőfokú végzettség vállalatértékelési területen (vagy folyamatban lévő szakirányú tanulmányok)
  • Vagy felsőfokú végzettség pénzügyi / számviteli területen és legfeljebb 1-2 éves szakirányú gyakorlat
  • Pályakezdők jelentkezését is örömmel várjuk
  • Vállalatértékelés és pénzügyi tervezés alapjainak ismerete
  • Magabiztos számviteli tudás
  • Magabiztos írásbeli angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Word, Excel és PowerPoint használat

Amit kínálunk

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt nemzetközi szintű elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe hosszú távú biztos szakmai karriert, és családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát ajánlunk.

  • A szakmai fejlődést segítő tréning és mentoring rendszer
  • Jófej csapat és jól szervezett munkavégzés
  • Színvonalas iroda Buda központi részén
  • Work-life balance biztosítása
  • Rendszeres teljesítményértékelés
  • Izgalmas szakmai kihívások, projektek, értékteremtő feladatok
  • Versenyképes bérezés

Amennyiben képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk pályázatát (fénykép, magyar nyelvű önéletrajz) az alábbi „Pályázat küldése” gombra kattintva, a tárgy mezőben „Pénzügyi elemző”-ként megjelölve.

A motivációs levelét az e-mail szöveges részébe írja (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszolja meg benne:

  1. Miért szeretne a Niveus-nál dolgozni, mi az, ami megfogta a hirdetésünkben?
  2. Milyen eredményekre a legbüszkébb eddigi szakmai pályafutásából?
  3. Mi az, ami igazán motiválja?
  4. Végül, nekünk miért lenne jó önnel dolgozni?

Pozíció területe(i):

  • Pénzügy / Számvitel / Menedzsment
  • Elemző / Tanácsadó
  • Pályakezdő

Munkavégzés helye:

Budapest, 2. kerület

Kérdése van?