Junior tanácsadó / Analyst munkatárs

Új munkatársunk legfőbb feladata a transzferár dokumentációs projektek kezelése, a nyilvántartások összeállítása és a transzferár tanácsadási projektekben történő részvétel lesz.

A legnagyobb szakmai kihívás az, hogy nincs igazán két egyforma projekt, mindig gondolkodni kell, illetve a munkák közben is folyamatosan merülnek fel váratlan kihívások, amiket talpraesetten kell megoldani.

Feladatok

  • Elemzésekhez szükséges adatháttér összeállítása (adatok feldolgozása, rendszerezése, adatbázisok használata)
  • Eredmény- és költségelemzések készítése
  • Gazdasági, elsősorban transzferárazással összefüggő szakmai vélemények / tanácsadói levelek készítése
  • Transzferár dokumentációk összeállítása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások

Ez a munkakör olyan ember számára ideális, aki jó szövegalkotási képességekkel bír, emellett analitikus gondolkodással, és rendszerszemlélettel rendelkezik, továbbá rendkívül motiválja, hogy nálunk a legkülönfélébb iparágból származó cégek működését lehet mélyebben megismerni, amiből idővel komolyabb gazdasági / üzleti tudásanyagot halmozhat fel.

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (pénzügy / számvitel előny) vagy folyamatban lévő szakirányú tanulmányok
  • Jó fogalmazási készség
  • Analitikus gondolkodás, precizitás
  • Legalább alapfokú számviteli ismeretek
  • Magabiztos írásbeli angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Word és Excel használat

Amit kínálunk

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt nemzetközi szintű elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe hosszú távú biztos szakmai karriert, és családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát ajánlunk.

  • A szakmai fejlődést segítő tréning és mentoring rendszer
  • Jó hangulatú csapat és jól szervezett munkavégzés
  • Színvonalas iroda Buda központi részén
  • Work-life balance biztosítása
  • Home-office
  • Rendszeres teljesítményértékelés
  • Izgalmas szakmai kihívások, projektek, értékteremtő feladatok
  • Versenyképes bérezés

Amennyiben képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk pályázatát (fénykép, magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajz) az alábbi „Pályázat küldése” gombra kattintva, a tárgy mezőben „Junior tanácsadó”-ként megjelölve.

A motivációs levelét az e-mail szöveges részébe írja (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszolja meg benne:

  1. Miért szeretne a Niveus-nál dolgozni, mi az, ami megfogta a hirdetésünkben?
  2. Milyen eredményekre a legbüszkébb eddigi szakmai pályafutásából?
  3. Mi az, ami igazán motiválja?
  4. Végül, nekünk miért lenne jó önnel dolgozni?

Kérdése van?