Bérszámfejtő

Dinamikusan fejlődő, bérszámfejtési szolgáltatást is nyújtó irodánkba keresünk munkatársat akár azonnali kezdéssel budapesti irodánkba, az alábbi feladatok ellátására.

Feladatok:

  • Teljes körű bérszámfejtés és TB ügyintézés
  • Munkaügyi adminisztráció (beleértve a be- és kilépő munkavállalókkal kapcsolatos feladatokat)
  • Adó- és járulékbevallások, elszámolások elkészítése
  • Cafetéria rendszer működtetése
  • Munkaügyi nyilvántartások naprakész vezetése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Bér-, és TB ügyintézői képesítés
  • Széleskörű szakmai, munkaügyi tapasztalat
  • Adózási és társadalombiztosítási szabályok naprakész ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Magabiztos Excel használat
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Német vagy angol nyelvtudás
  • NEXON és/vagy Kulcs-Bér bérprogram ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Szakmai kihívások
  • Biztos háttér, kiemelkedően jó munkakörülmények
  • Azonnali munkakezdés

Pozíció területe(i):

  • HR / Emberi erőforrás / Munkaügy
  • Bérszámfejtés/Munkaügy
  • HR adminisztráció

Munkavégzés helye:

Budapest 2. kerület

Amennyiben képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk pályázatát (fénykép, magyar nyelvű önéletrajz) az alábbi „Pályázat küldése” gombra kattintva, a tárgy mezőben „Bérszámfejtő”-ként megjelölve.

A motivációs levelét az e-mail szöveges részébe írja (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszolja meg benne:

  1. Miért szeretne a Niveus-nál dolgozni, mi az, ami megfogta a hirdetésünkben?
  2. Milyen eredményekre a legbüszkébb eddigi szakmai pályafutásából?
  3. Mit vár el egy munkáltatótól ahhoz, hogy hosszú távon ott dolgozzon?
  4. Végül, nekünk miért lenne jó önnel dolgozni?

Kérdése van?
Forduljon bizalommal szakértő kollégánkhoz:

Pankasz Melinda

Partner – Könyvelés és Bérügyvitel

Pályázat küldése